Türkiye geneli ANTALYA portatif taşınabilir seyyar wc tuvalet kiralama sitemize hoş geldiniz.

 

   

 

STA  Tuvalet kiralama ürünlerimiz kiralama amacı ile tüm Türkiye genelinde hizmet alacağınız şekilde düzenlenmiştir. Tuvalet insan oğlunun var olması ile başlayıp süregelen en doğal eylemdir. İhtiyaçlarımızın en önemlisi ve sağlığımızı oluşturan temel kavramların başında gelmektedir. Her ortamda her zaman karşılaştığımız ihtiyaç giderme eylemimizin de sağlıklı bir ortamda sağlıklı bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. Mobil seyyar taşınabilir ve tüm olanakları içerisinde olan tuvalet modellerimiz hijyenik , modern olmasının yanında çevre temizliği için günümüzde kaçınılmaz bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Kiralık wc ve tuvaletlerimiz genelde kalabalık organizasyonlar , büyük çaplı açık alan piknik organizasyonu , miting , sahne sanatçı konserleri , şantiye ve spor karşılaşması gibi alt yapı sistemlerinin olmadığı yerler için ilk etapta başta düşünülen bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

ANTALYA MOBİL ARAÇ TUVALETİ KİRALAMA HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

 

Satın alma yerine kiralama hizmetimizden yararlanmanızdan dolayı ek bir maliyet vermeden , sarf malzeme temini ve olanaklarının firmamız tarafından karşılanması sebebi ile seyyar mobil taşınabilir tuvalet hizmetlerimizden kiralama yolu ile en uygun fiyat garantisi ile yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Firmamızdan yapacağınız tüm kiralama hizmetlerimizde tuvalet bakımları , temizliği , su taşıma ve wc tuvalet temizliği firmamız üzerinden gerçekleştirilmektedir. Araç seyyar tuvalet kiralama için temizlik kalite ve en uygun fiyat garantisini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tuvalet kiralama firmaları üzerinden alacağınız fiyat teklifi ne olursa olsun en uygun fiyat teklifini STA tuvalet kiralama firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

   

 

Seyyar mobil taşınabilir wc tuvalet ürünlerini genelde kiralayabildiğimiz bazı alanlar şu şekilde görüntülenmektedir. Aşağıdaki hizmet alanları için firmamız üzerinden en ucuz en uygun fiyatlar ile kiralama hizmetini gerçekleştirebilirsiniz.

 

- Açık Hava Şenlikleri  - Tarihi Mekanlar  - Açılış Törenleri  - Spor Müsabakaları  - Siyasi Parti Mitingleri / Şirket Toplantıları - Plajlar  - Park ve Piknik Alanları - Semt Pazarları  - Otobüs Durakları, Otoyollar, Meydanlar - Kurban Satış / Kesim Yerleri - İftar Çadırları - Açık Oto Pazarları - Ören Yerleri - Doğa - Yürüyüş Yolları - Kamp Alanları - Askeri Tatbikatlar  - İnşaat Şantiyeleri gibi alanlarda kaliteli hizmet almak için firmamızdan sizlere özel çözümler isteyebilirsiniz.

 

 

Modern ve alafranga tuvalet kiralama hizmetimizden en uygun fiyat teklifi ile yararlanabilirsiniz. Portatif  taşınabilir duşa kabin ve tuvalet wc kiralama model sayı ve özellikleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

ANTALYA SEYYAR WC TUVALET KİRALAMA HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

 

WC , DUŞ KABİNİ , TUVALET KİRALAMA HİZMETLERİMİZ;

 

 

 

Yapacağınız her türlü organizasyonlar için en uygun çözümleri birlikte belirleyelim. Seyyar mobil tuvalet modellerimiz ve ihtiyacınız gerektirecek sayı için firmamızdan destek alabilirsiniz. Stoklarımız doğrultusunda sizlere yararlı olmaya çalışmak görevimizdir.

 

     

 

Taşınabilir portatif tekli yada çiftli tuvalet kabini modellerimiz için sizlere özel fiyatlandırmalar yapmaktayız.

 

ANTALYA TUVALET WC KİRALAMA HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

 

 

 

Sizler için en uygun fiyat politikamız ile sınırsız sayıda tuvalet kabinini firmamız üzerinden kiralayabilirsiniz. Özel nakliye araçlarımız ile sizlerin belirttiği yere kadar getiriyor ve düzeni kuruyoruz.

 

      

 

Kiralık tuvalet duş kabini ve wc için sınırsız sayıda kiralama yapabilirsiniz. Genel olarak İstanbul , Ankara , Antalya , Bursa  , İzmir , Mersin , İzmir , Balıkesir , Samsun gibi İllerimizde hazırda 100 adete kadar kiralama yapabilirsiniz. Daha fazla yapılacak türdeki kiralamalarınız için firmamızdan fiyat teklifi alabileceğiniz gibi o il için elde kiralanabilecek sayı ve miktarını öğrenebilirsiniz.

 

SEYYAR WC TUVALET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİZLERE ÖZEL HİZMET SUNUYORUZ.

 

 

 

Her şeyi düşündünüz ortamınızı ve ziyaretçilerinizin arabalarını park edeceği alana kadar en ince ayrıntıyı düşündünüz. Peki en acil ve giderilmesi zorunlu olan ihtiyaçlarınızı düşündünüz mü işte bu durumlar için ziyaretçilerinizi mağdur etmemek için satın almadan en uygun fiyat ile sizlere kiralama hizmetini sağlıyoruz. Sitemiz üzerinden ağırlığı 75 ile 120 kilogram arasında değişen kabin tuvalet ve wc kiralama hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz.

 

SU TANKLARI VE EL YIKAMA ÜNİTELERİ

su tankı

Portatif su tankı

 

Su tanklarımız taşınabilir 50 ile 500 litrelik ünitelerden oluşmaktadır. Daha büyük çaplı el yıkama ve su ihtiyaçlarınız için tanker bazında hizmet verilmektedir.

 

PORTATİF EL YIKAMA DÜZENEĞİ

 

Portatif el yıkama makinasi

 

ÇOKLU EL YIKAMA ÜNİTESİ

 

ÇOKLU EL YIKAMA ÜNİTESİ

 

Açık alan portatif el yıkama makinası kiralama için en uygun fiyat teklifini firmamız üzerinden alabilirsiniz. Açık alanlarda hijyen en önemli unsurdur. Portatif taşınabilir tuvaletlerimizde musluk ve su ile yıkama ünitelerimiz olmasına rağmen tuvalet kullanımı yapmak istemeyen ara ara el yada yüz yıkama ihtiyacı duyacak kişiler için portatif taşınabilir el yıkama ünitesi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

AŞAĞIDAKİ KISIMDAN KİRALAMA YAPACAĞINIZ İŞLEM İÇİN LİNKLERİMİZE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

 

Kiralık Tuvalet   Tuvalet Kiralama  wc Kiralama  Duşakabin Kiralama  Seyyar Tuvalet Kiralama

 Mobil tuvalet kiralama  Araç wc kiralama  Kiralık tuvalet fiyatları  Duş kabin kiralama    wc kabini kiralama   Portatif tuvalet kiralama  Taşınabilir wc kiralama  Kiralık wc  Tuvalet kabini kiralama  Mobil wc kiralama   Karavan wc kiralama  Karavan tuvalet kiralama  Araç tuvalet kiralama  Kiralık mobil tuvalet  wc tuvalet kiralama    Açık Hava Şenlik tuvalet kiralama  Tarihi Mekan tuvalet kiralama  Açılış Törenleri wc kiralama  

 Spor Müsabaka tuvalet kiralama  Siyasi Parti Mitingleri wc kiralama  Şirket Toplantıları tuvalet kiralama

 Plaj wc kiralama   Park alanı wc kiralama  Piknik alanı seyyar tuvalet kiralama  Semt pazarı seyyar tuvalet wc kiralama    Otobüs durağı portatif wc kiralama   Otoyol seyyar tuvalet kiralama    Meydanlar için wc kiralama

   Kurban Satış Kesim Yerleri wc kiralama  Açık oto pazarı wc kiralama  Ören yerleri wc kiralama 

Doğa Yürüyüş Yolları wc tuvalet kiralama  Kamp alanları wc tuvalet kiralama  Askeri tatbikat wc kiralama

 İnşaat şantiye tuvalet kiralama   Kır düğünü alanları wc kiralama

 

 

TUVALET KİRALAMA HİZMET BÖLGE VE ŞUBELERİMİZ EN YAKIN İL ŞUBESİNDEN DESTEK ALINIZ.

 

    tuvalet kiralama

 

Kurumsal telefonumuz ; 444 0 209

 

ŞUBELERİMİZ

 

ANKARA           0-312-3622218          İZMİR      0-232-4467307
İSTANBUL       0-216-3860018               İSTANBUL  0-212 2111508
GAZİANTEP         0-342-2206545        KAYSERİ  0-352-2431189
ANTALYA       0-242-2410889                  ESKİŞEHİR  0-222-2203029
KONYA                 0-332-2384124     BURSA  0-224-2502252
SAMSUN            0-362-4357124            KOCAELİ  0-262-3315989
ADANA              0-322-3590264           MERSİN
  0-324-2312492

 

CEP TELEFONU İRTİBAT BİLGİLERİ

 

TURKCELL 0-537-5109618  VODAFONE  0-544-9290835   AVEA  0-505-3942932

 

    kiralık tuvalet e mail bilgisi

 

Her türlü soru ve bilgi için E-mail ; info@kiraliktuvalet.gen.tr

 

tuvalet kiralama bilgi sorma alanı

 

 

Bu site mobil araç seyyar wc ve tuvalet kiralama hizmeti için 30,04,2011 tarihinde yayın hayatına sokulmuştur. XML SİTEMAP